O podjetju

Splošni podatki o družbi Petre d.o.o.

Ime družbe PETRE ŠOTORI HALE d.o.o.
Skrajšano ime družbe PETRE d.o.o.
Naslov PETRE d.o.o., Čeplje 51, 3305 Vransko
Osnovna dejavnost Dajanje drugih izdelkov za široko rabo v najem in zakup
Registracija 20.12.1990
Osnovni kapital 10.659,00 EUR
Osebe, pooblaščene za zastopanje Petre Jožef, prokurist
Petre Marija, direktorica
Družbeniki Petre Jožef, 100 %
ID za DDV SI76495264
Matična številka 5481082000

Image title

Zaposleni

Jože Petre
Direktor

03/703-21-03
031/634-548

direktor@petre.si

Mira Petre
Direktorica

03/703-21-03
041/353-015

direktor@petre.si


Ane Mari Petre
porodniški dopust

03/703-21-00
041/865-875

anemari@petre.si

Matej Kompolšek
Vodja projektov

03/703-21-01
051/392-212

matej@petre.si


Urban Kompolšek
Komercialist

03/703-21-00
051/663-667

urban@petre.si

Klavdija Gaberc
Komercialistka

03/703-21-01
031/615-650

klavdija@petre.si


Mateja Novak
Komercialistka

03/703-21-00
051/313-365

mateja@petre.si

Andrej Debelak
Komercialist za avstrijski trg

03/703-21-00
031/731-730

zelte@petre.si


Jani Aubreht
Vodja nabave

03/703-21-00
041/311-755

info@petre.si

Uroš Jelen
Vodja logistike in montaže

051/693-222

montaza@petre.si

Romana Potočnik
Računovodkinja

03/703-21-07
041/840-777

romana@petre.si

Saša Pernovšek
Marketing

03/703-21-00
041/393-105

marketing@petre.si

Povpraševanje »

Vse za poroko

V naši ponudbi lahko najdete tudi vso dekoracijo, ki jo potrebujeta na vajini poroki.

Glede na vajine želje vama pripravimo dekoracijo (vaze, svečnike, aranžmaje, ...), blazinice za prstane, naprsne šopke, darilca za svate, vabila, zahvale, jedilne liste, sedežni red in še kaj.

Svetujemo vama glede barvnih kombinacij, cenovno ugodnih rešitev in odgovorimo na vsa vajina ostala vprašanja. Dekoracije in vse ostalo vama pripravimo v šotoru, restavraciji, na domu oziroma na izbrani lokaciji.

Preberite več >